Kőrözés a pályán majdnem, jó időben: oda és visszafelé is esett de csak kicsit. Aki otthon maradt nagyot hibázott; főleg a sportkocsi tulajok. Ráadásul szokásomhoz híven most is minden ingyen volt: belépés, kaja-pia + még csajok is voltak :)
2009. május 24. 1
| ( ! ) Warning: Trying to access array offset on value of type null in /web/album.php on line 450 | ||||
|---|---|---|---|---|
| Call Stack | ||||
| # | Time | Memory | Function | Location |
| 1 | 0.0001 | 477192 | {main}( ) | .../album.php:0 |
2012. május 5. 0
2016. március 22. 4
2010. április 20. 0
2013. november 1. 0


Hozzászólások
Fél 5 kor tudtam csak indulni, de Dabasnál már szemben jöttek a V8-ak. Megfordultam és mentem utánuk, Booo-nál bandáztunk. Kár, hogy lemaradtam.
Köszönjük a lehetőséget! nagyszerű volt,és jók lettek a képek:)