Újságcikkhez keresik ezt az 1958-as Impalát

Újságcikkhez keresik nálam ezt az 1958-as Impalát.
Ha ismered a tulajt, és érdekli a lehetőség, privát üzenetben vagy a zola kukac v8cars pont hu címen be tudtok nálam jelentkezni.

A képet PeetPeti agárdi albumából választottam, köszi!



Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére