15.NAAF Komárom, 2016.08.5.-7.

Számszerűleg nem tudom, mennyi autó volt, de a tavalyinál több, annyi bizonyos. Népszerű az új Mustang, és most nem csak a legújabbra gondolok-amelyből múlt évben csak egyet láttam-hanem a korábbi évjáratokra is, színkavalkád, talán nincs is két egyforma belőlük. Tetszett a piros Camaro a 70-es évek elejéről, na meg a Roadrunner és még persze lehetne folytatni. Jó, hogy minden évben látni más-más szépen felújított vagy épp eredeti OT-s járművet! Júliusban sikerült az autóismereti játékban bögrét nyernem, amit stílszerűen itt a LEG találkozón vehettem át Zolától, köszönet érte még egyszer!


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére