
SYMA CSARNOK 2009 AUTÓ KIÁLLÍTÁS ÉS X-ZIBIT KONCERT
Az első kiállításom!Nagyon örültem!Folyt köv.........:-)
CÍMKÉK
Kapcsolódó albumok
-
-
Oldtimer show
2013. november 1. 0
-
2009. tavaszi ACCH találkozó
2009. május 2. 0
-
Amerikai Autós találkozók Manchester -John képei
2011. február 7. 2
-
Overdrive, 2008. május
2008. június 15. 0











Hozzászólások
Ennél randább kurvákat keresve se találhattak volna.
Velős, de igaz megjegyzés... :-)