III. Magyar Mustang találkozó és Ford-Cruising túra, 2009. április

Az autók az Ötvenhatos Forradalmárok terének Damjanich utca felőli részén gyülekeztek április 18-án, reggel 9.30 és 10.30 között, hogy azután egyszerre induljanak el egy születésnapi „cruisingra”. Jó volt!


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére