1997 Ford Explorer Rudolf

Explorer

  • Helló
    Napra pontosan egy éve vettem ezt az autót karácsonyi hangulat és a hirtelen jött havazás miatt ami a Mecseket borította be. Hűen a vásárlási szokásaimhoz egy jó nagy sz@r volt a kocsi, de mivel egy kényszeres bontószökevény megmentő vagyok már egészen használható családi kiránduló autó lett belőle. Később írok még róla ha érdekel valakit. :)

Hozzászólások

  1. raktáros  - 2026. január 3. 17:11

    Érdekel hát! Tessék folytatni!


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére