1991 Chevrolet Caprice "Lepény"

Az első fotók otthon

  • A Világ Legszebb Autófara :)

  • Lepényem nem volt igazán szép állapotban. A lökös összebarmolva, kis átmérőjű télgumik, hiányzó díszléc a mellső kerék mögött...

    De Lepény volt! Az ÉN Lepényem!!!

    og (előtérben a még nálam parkoló Olds)

  • Egy igazán széles Lepény :)

  • A hőn szeretett "zsigaműszerfal" :)

  • Kis Faros :)

Hozzászólások

Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére