Név:
Jelszó:
Maradjak bejelentkezve
"Új" felnik a gépre, lepucolva...
... festve, gumizva...
... indulásra készen... irány Komárom... :)
NAAF 2011. A ködlámpák itt még tetszettek, azóta már nem... :)
C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú
Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem
A lap tetejére
Hozzászólások
Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!