szegény limo elvesztette a talajkontaktot:( úgylátom neki vége sajnos! De már nem ragaszkodott az élethez, minden csavar elsőre kijött.
és hazavontattam, csak sajnos a hossza miatt nehezen lehet helyetkeríteni neki, de úgyis vissza kell rövidíteni.
Lealapozva, difi hézagolás rendben minden kóser!!!
megvan a szín, nekem tetszik az összeállítás! Remélem engem majd kiszolgál!
A lengéscsillapítók is megújultak, olajszivárgás nincs, jó kemény, levegős rész működik, monroe csillapító, mehet vissza. A rugók is hibátlanok!
Az alváz drótkorongozása elkezdődött, látszik a limo hosszított része az alvázban.
A vágás közben! Aki meghegesztette annak gratulálok,mert erősre sikerült, kb nagyflexel 10 percig vágtam darabját a hegesztésnek, közben lemerült a fényképezőm úgyhogy bocsi a telefonos képekért előre is! Szépen kiméregettem a távolságokat!
Ezután bekerült a műhelybe ahol mindenfelé többféle segédeszközzel beállítottam szintbe, a csavarodást merevítéssel orvosoltam, az összes csavartáv sikerült a lehetőségekhez képpen a legjobban összehozni! Megpontoztam majd jön az erős hegesztés és örök darab lesz!
Hozzászólások
Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!