1980 Buick Century Limited

Century

Hozzászólások

  1. Buickbandi  - 2010. április 20. 15:17

    Helló, jó gép!

  2. zsolt1234  - 2011. február 21. 06:51

    gratula hozzá,szép autó

  3. Hot Rod Man  - 2011. február 21. 10:16

    köszi, srácok ...


Magyarország első amerikai autós magazinja 1998-as megszületése óta együtt fejlődik a hazai amerikai autós kultúrával.

Feladatunknak tekintjük a lehető legtöbbet megőrizni a magyarországi amerikai autózás elmúlt közel három évtizedéről.

Napló

Hozzászólások

  • Béke:

    C2 Vette: Te írtad: "Bár létezett egy harmadik, köztes hengerűrtartalmú

  • Kundi:

    Két sorral lentebb... 198 slant six... Béke, nem ér, az A100 nem

A lap tetejére