Így találtunk rá bontásra szántuk de végül is ő lesz a mi kiskocsink!! Általános jó állapotban volt, alváz motor és futóművek nélkül.
Így találtunk rá bontásra szántuk de végül is ő lesz a mi kiskocsink!! Általános jó állapotban volt, alváz motor és futóművek nélkül.
A beltér!!!!
Műszerfal darabokban
Szétszedtük, hazavittük és elkezdődött a kasztni rendberakása. De kellett a Last Barons-os srácok rengeteg tanácsa ami felnyitotta a szemünk, mit hogy lehet és érdemes.
Azért az idő kikezdte már. Az összes rozsdás lemezt eltávolítottam, az egész alját fémtisztára csiszoltam.
Szép reggelre virradt, mindössze -17 °C fok volt de apámmal ketten megoldottuk az összerakást, amit elterveztünk!! Egy nagy gond volt, a ponyva picit összefagyott:DD!
És rávarázsoltuk:D!! Nem volt nehéz. Minden furat passzol, gumibakok a helyükön, eddig sikerült!!
A kész alváz és a kész karosszéria összeházasítása, és kiderül hogy sikerült-e az alvázrövidítés!!
És beparkolt a helyére, vár még rám és rá egy kis munka mire ebből újra autó lesz!
Befoltoztam az összes hibát, volt bőven.
És végre befejeztem az alapozást hegesztést, sajnos ideiglenes műhelyként egy kamionponyva alatt dolgozok:(! De lesz ez még jobb is. Következik a limo alváz visszavágása, majd új fékcsövek, alváztisztítás, festés és mehet össze!
kiszedtem a tárcsafékes hátsóhidat,lepucoltam,minden sallangtól megtisztítottam, közben az alvázról minden cső lejött, és elkezdődött a ledrótkorongozása. Elég jó állapotba van.
a kasztni összes gócpontja mégegyszer kezelve
A kasztni alja is kapott kétkomponenses alapozást, erre került rá az alvázvédő!!
Köszi! :)
Hozzászólások
Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!