
A két Galaxie és a Newport (Debrecen 2010.04.03)
Tartottunk egy rögtönzött kis fotózást a debreceni találkozón.
CÍMKÉK
Kapcsolódó albumok
-
-
Elhagyatva
2010. május 13. 2
-
2010 Ford Harley-Davidson F-150
2009. február 10. 0
-
2013. Ford Cruising Pályanap
2013. május 14. 0
-
Ford explorer tali 2.
2012. február 12. 0
| ( ! ) Warning: Trying to access array offset on value of type null in /web/album.php on line 450 | ||||
|---|---|---|---|---|
| Call Stack | ||||
| # | Time | Memory | Function | Location |
| 1 | 0.0001 | 477192 | {main}( ) | .../album.php:0 |


















Hozzászólások
EZ A HAROM AUTO VOLT CSAK !
:D Dehogy ÉD CSak össze álltak hármasban a végén. Körülbelül 45-50 Autó volt!
Nézz szét itt!
Http:\\usatalidebrecen.atw.hu
Keresd a képekrészleget és hjobboldalt 6. találkozó és a zöld kockára klikk.
ÜDV!!!
megvan köszi !