Az időpont nem volt túl szerencsés, (Dunaújváros miatt), de azért sikerült összehozni egy mini találkozót! Mégegyszer köszönet a résztvevőknek! Külön látványosság volt a gyönyörű Caddy, és Kaldy Peti Novája! Köszönjük!
2009. május 22. 0
2013. május 26. 0
2008. augusztus 4. 3
2010. április 5. 3
2011. szeptember 2. 0


Hozzászólások
Még nem érkezett hozzászólás. Legyél az első kommentelő!