
ACCH, Dunaújváros '98
Hát,nekem itt kezdődött. Nem akartam elmenni a haverokkal,de rávettek. Aztán három nap elteltével,én nem akartam hazamenni!:)
CÍMKÉK
Kapcsolódó albumok
-
-
5.Nemzetközi USA autó fesztivál Dunaújváros 1999 08 06-08.
2009. február 26. 1
-
dunaújváros-2009-jun-13
2009. június 17. 0
-
'96 Dunaújváros
2008. június 8. 3
-
DUNANYÚÚ 2009.
2009. június 18. 0

















Hozzászólások
Hát, ízlés az nem nagyon volt régen. :-)
Én is úgy látom, hogy sokkal csövesebbek voltak az autók akkoriban mint most, és ez nem csak a képek minősége miatt van. Mind1, a lényeg hogy jó irányba haladunk :)
szuper képek, állat autókkal és milyen sok volt ott
szuper képek, állat autókkal és milyen sok volt ott
A Caprice ott volt /EXE-848/ ,igaz akkor még Miki barátomé volt a vas,utána került hozzám 99-ben...